Komentarze

Homo hipermarketus - czyli dyskonty, kasy etc.

Autor: waldi-1 | Kategorie:
Tagi: chuj, debil, debilka, emo, hipermarket, kobieta, kretyn, kretynka, piersi, sex, zakupy
06. kwietnia 2008 00:36:00

Witka

Oj dawno mnie tu nie było, za co przepraszam, ale po prostu nie miałem ani siły ani czasu żeby coś sensownego napisać. Choć musze przyznać że ostatnio duuużo rzeczy nadaje  się do opowiedzenia.

Jedna szczególnie mnie ostatnio wkurwiła. Otóż znacie na pewno takie miejsca jak Biedronki,  jakieś Liderszajsy etc. No jednym słowem „dyskonty” (swoja drogą chujowe określenie )

Na pewno każdy z Was tam był, przynajmniej raz robił zakupy. Otóż dziś będę narzekał właśnie na te jebane dyskonty! Nie dlatego że istnieją, to akurat plus bo dzieki temu wielu studentów jest wstanie się wykarmić, ale na to jak one wyglądają. No do chuja pana, dlaczego w nich zawsze jest tak kurwesko ciasno. No ja rozumiem – maksymalne wykorzystanie powierzchni –  ale kurwa bez przesady. Na środku alejki stoi sobie paleta zajebana różnymi rzeczami, po prostu stoi nie żeby ktoś ją rozpakowywał, czy żeby chociaż miała info z cena produktów – nie, ona po prostu sobie stoi!.... albo to  jest sześć stanowisk kasowych, ale wszystkie działają tylko gdy są święta, a normalnie to działa jedno, albo dwa. I stoisz człowieku w zajebanej kolejce!... 

A jeśli chodzi o tzw. Hipermarkety , to też mnie krew zalewa, ale z innego trochę powodu. Prawie w każdym szanującym się hiper… jest kasa tzw „ do 5” lub „do 10” produktów ogólnie taka kasa dla tych co to wpadli połazić i kupili mało, a nie hurtowo…

No i ja wlasnie o takiej kasie, a właściwie o takich cwaniakach co to kurwa zajedzie takim przemysłowym wózkiem zakupowym (ładowność to chyba ma z tonę) i rozklada produkty na 3 albo 4 dziesiątki. No kurwa jakim trzeba być chujem żeby być aż tak bezczelnym!! Jeśli robicie coś takiego to się kurwa zastanówcie dlaczego ta kasa ma kurwa OGRANICZENIE ILOŚCI PRODUKTÓW!!!!!!  No dobra ktoś powie, trzeba sobie radzić… ale do kurwy nędzy radzić sobie a być cwanym chujem to dwie różne rzeczy! Bo to jest brak szacunku do innych ludzi, w taki sposób najłatwiej pokazać że ma się innych w dupie. Czasem mam wrażenie że takie palanty w ten sposób pobroją podnieść swoja niską samo ocenę!

 

Brak komentarzy